poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Nawet Pan Zdzisław....


Szczakowianka Jaworzno 1-0 Odra Wodzisław Śląski 


27.04.2013
III liga, grupa: opolsko - śląska
Widzów: 500
Bilet: 12 zł
Spotkanie z Odrą Wodzisław było dla kibiców Szczakowianki najważniejszym w rundzie wiosennej na "swoim" stadionie. Na kilka dni przed meczem w mieście można było spotkać wiele plakatów, a na rogatce miasta transparent przypominającym o wydarzeniu. Można było liczyć na dużą frekwencję w młynie gospodarzy, lecz na liczeniu się skończyło #Umiesz liczyć - licz na siebieKibice Odry przywiezieni zostali pod stadion już po rozpoczęciu meczu. Przybycie swoje zwieńczyli ośmieszeniem jaworznickiej policji, która eskortowała autobus, zapominając o kibicach poruszających się samochodami. Po zorientowaniu się, że nie są wcale pilnowani robią akcję pod kasy gospodarzy, która kończy się równie szybko jak się zaczęła.


Kibice Odry jak się okazuje oglądają ten mecz całkowicie za darmo. W drugiej połowie ośmieszając organizatora, otwierają bramę dzielącą ich od sektorów gospodarzy. Akcja kończy się na ok. 15 metrach skąd zaczynają oglądać spotkanie, by po interwencji policji wrócić na swoje miejsca. Gdyby Odra była tego dnia nastawiona bardziej bojowo, z pewnością doszłoby do starcia.
Piłkarsko spotkanie nie zachwyciło. Doping generalnie po stronie gospodarzy opiewający głównie w przyśpiewki na przyjezdnych. Poinformowali nawet, że: "Nawet Pan Zdzisław, p******* Odrę Wodzisław".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz